Шлях до ідеальної ваги не повинен бути тортурами. Худнути можна легко і з задоволенням.

Візьми за правило слідувати хоча б 3 з цих порад - і переконайся в цьому сам!

Грамотні перекуси

Головне правило схуднення - перекушувати між прийомами їжі. Кращі продукти для перекусів - горіхи, фрукти сир (в розумних кількостях).

Їжа без телевізора

Поглинаючи їжу навпроти телевізора, ти отримуєш на 40% більше калорій! Тому вимкни "ящик" на час вечері. Варто відмовитися і від інших відволікаючих від їжі факторів - читання книг, розмов і твори смс.

Зважуйся

Не забувай зважуватися кожен день, це допоможе тримати себе під контролем. Використовуй маленьку хитрість - постав ваги біля входу прямо біля холодильника. Вони будуть охолоджувати твій запал кожен раз, коли тобі захочеться солоденького або жирного.

Займайся три рази в тиждень

Навіть 15-хвилинні тренування, що складаються з віджимань, присідань і випадів помітно поліпшать твоє самопочуття і підняти м'язовий тонус. Заняття спортом прискорять обмін речовин, і ти будеш спалювати більше калорій протягом всього дня.

Відволікайся від їжі

Замріялась про солодкому тістечку? Подзвони подрузі і обговори останні плітки. Дослідження показують, що вже через 5 хвилин розмови ти відволіктися і забудеш про їжу.

Снідай

Дієтологи в один голос наполягають: збалансований щільний сніданок - запорука успішного схуднення. Включи в ранковий раціон білки і вуглеводи. Хороший сніданок допоможе тобі не кидатися на їжу протягом дня.

Обмеж себе в алкоголі

Одна безневинна "маргарита" таїть в собі сотні калорій, згубних для твоєї фігури. Якщо не можеш відмовлятися від алкоголю повністю, скороти його вживання до мінімуму. На корпоративі або дружній вечірці можеш дозволити собі склянку вина, лекого пива або горілки з содовою - така порція містить близько 100 ккал.

Їж фрукти

Фрукти і овочі не містять жиру і на більшу частину складаються з води. Їж фрукти два рази в день і не турбуйся про вміст цукру в них - ти заряджаєшся фруктозою і складними вуглеводами, які не так шкідливі для організму.

Висипайся

За словами вчених, хронічний недосип змушує нас є частіше і бути менш перебірливими у виборі їжі. До того ж, недолік сну приводить до стресу, який ми часто "заедаем" шкідливими продуктами.

Фантазуй

Уяви, що ти досягла ідеального ваги, намалюй у своїй уяві детальну картинку нової себе. Коли рука в черговий раз потягнеться за гамбургером, виклич в пам'яті цей образ - думки про струнку фігуру допоможуть зупинитися.