Всім нам хочеться бути красивими і привабливими, а для цього важливо все! Значення має не тільки одяг і доглянутість, але і парфумерія. Поговоримо сьогодні про те, як правильно і куди наносити духи.

Отже, запах обраний, куплений, тепер справа за малим: куди і як його наносити?!!! Що за питання, подумаєте Ви? Адже відповідь здається очевидним: побризкався і пішов. Але не тут то було! Все набагато складніше.

Наприклад, багато справжні чоловіки, часто скаржаться, що їх туалетна вода викликає роздратування на шкірі, якщо вони використовують його замість одеколону після гоління. І це природно – парфумована або туалетна вода містить до 80 відсотків спирту і наносити її на таку чутливу шкіру, тільки що оброблену бритвою, не можна. Саме для цього і придумали лосьйон після гоління – спеціальний продукт, розроблений для чутливої шкіри обличчя і, що містить тому незначна кількість ароматичних масел, щоб уникнути роздратування і печіння при його застосуванні.

Ви, звичайно ж, звертали увагу, що на флаконах з ароматами завжди пишуть: Eau de Parfum, Parfum, Eau de Toilette. Різниця полягає лише в співвідношенні концентрації тих самих ароматичних масел і спиртів, а, значить, стійкості та інтенсивності аромату. У парфумах найбільший вміст (від 20 до 30%) ароматичних масел. Потім слід парфумерна вода – від 15 до 25%, і нарешті, туалетна вода – від 10 до 20%. Звідси висновок, саме від форми випуску і залежить ціна одного і того ж аромату.

А тепер питання: а куди ж краще всього наносити улюблений парфум так, щоб він якомога довше радував Вас і оточуючих? Найкраще місце для Вашої туалетної води – це волосся. Але вони обов'язково повинні бути чистими! Жир і бруд, що накопичуються на волоссі і шкірі голови, багаторазово підсилюють аромат (і треба сказати, не один), а значить, можуть до невпізнання спотворити Ваш запах. Крім того, не рекомендується розпорошувати парфум на дуже сухі або ламкі волосся.

Увага! Будьте обережні з коштовностями, розпорошуючи парфуми! Вони можуть зіпсувати перли, втратять свій блиск бурштин і деякі інші дорогоцінні й напівкоштовні камені.

   И с нанесением аромата непосредственно на одежду тоже, к сожалению,  не все так просто. Туалетную воду можно наносить на ткань, если предварительно проверить, не оставит ли она пятен. Самыми дружественными  к  туалетной воде оказываются мех и шерсть. А синтетические ткани никак не хотят уживаться мирно с ароматами, и  могут изменить Ваш запах до неузнаваемости. И добрый совет: никогда не используйте парфюм на вечерней одежде (она уже и без того богата ароматами!)

  Что же касается духов, продукта с самым концентрированным ароматом, то наносить их нужно непосредственно на кожу. Как мы уже говорили ранее, именно она и ее тепло позволят ароматной композиции раскрыться максимально ярко и неповторимо.

   Поскольку «движется» аромат всегда снизу вверх, легко определить для себя те «места», которые помогу запаху продержаться как можно дольше. Легко понять, что если женщина нанесет капельку духов только за ушки, а мужчина ограничится ароматным лосьоном после бритья, то их запах, поднявшись вверх, быстро исчезнет.

Як відомо, парфуми можуть бути річними – «холодними» або зимовими – «теплими». До слова сказати, надзвичайно красиві для зими шипрові або східні аромати. Але ці аромати відносяться до сильних ароматів, тому не перестарайтеся. Від інтенсивного запаху може запаморочитися голова, і не тільки у вас. З цієї причини парфумерні компанії випускають полегшені варіанти традиційних ароматів.

І, нарешті, щоб постійно пахнути своєї улюбленої туалетною водою, наносите її приблизно кожні три-чотири години. Кращі точки нанесення ароматів ті, де прощупується пульс – зап'ястя, згин ліктів, коліна, шия. Ці ділянки тепліше, ніж інші ділянки тіла. На них духи «прокинуться» швидше.