Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».

Строки повернення і обміну

Butikparfum.com.ua співпрацює лише з офіційними постачальниками, тому гарантує справжню якість продукції. Але якщо вам треба повернути товар, ми тут, щоб допомогти.

Якщо доставлений товар не відповідає замовленню або Вас не влаштовує, Вам не підходить => ви можете його відправити нам обратно та повернути оплату. Ми завжди намагаємось іти назустріч нашим клієнтам.

Повернення та обмін товарів можливий протягом 3 днів після отримання товару покупцем.

Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.

Умови повернення для товарів належної якості

Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.

 

Ви можете повернути товар протягом 3 днів, якщо:

* товар не входить до Переліку, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994

* товар не був у використанні і не має слідів пошкодження або використання;

* товар повністю укомплектований, є його оригінальна упаковка;

* товар саме той, який продав вам наш магазин.

 

Обмін або повернення товару можливий ТІЛЬКИ ЯКЩО даний товар не використовувався!

ТІЛЬКИ ЯКЩО не порушена цілісність заводської плівки-слюди, збережено товарний вигляд, усі ярлики та пломби на місці, заводська плівка-слюда не розкривалась, товар у первісному вигляді !!! (Збережено товарний вигляд, ярлики, пломби, парфуми або туалетна вода не мають слідів розкриття та використання)

Упаковка повинна бути збережена в початковому вигляді і не мати слідів розкриття в обов'язковому порядку, інакше обмін/повернення товару неможливий!

Для повернення товару напишіть нам на пошту: butikpf@ukr.net  номер замовлення, причину повернення і ваші реквізити. Після цього наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

 

МИ РЕКОМЕНДУЄМО: При отриманні замовлення завжди уважно оглядайте покупку у присутності кур'єра або співробітника Нової Пошти/Укрпошти/Justin/пункту самовивезення. Ви завжди можете оцінити товар візуально при отриманні, і якщо він вам не підходить, відмовитися.

Товар не може бути повернутий після факту хоча б одноразового використання або пошкодження та розкриття упаковки!

Претензії на вигляд приймаються тільки в момент доставки або отримання товару на Новій Пошті/Укрпошті/Justin/пункті самовивезення. Якщо ви прийняли замовлення, розплатилися, відпустили кур'єра, залишили поштове відділення або пункт самовивезення, це означає, що куплений товар повністю відповідає нашим обіцянкам та вашим очікуванням, повністю Вас влаштовує і Вам підходить.

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони належать до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.